Hasmer Otomotiv

Bizi Takip Edin

Hasmer Otomotiv

Şirket Profili

Hakkımızda

Şirketimiz; 1985 yılında merhum Kadir Has tarafından, Hasmer Motorlu Vasıtalar ünvanı ile Düzce'de kurulmuştur.

Daha Fazlası

Mercedes-Benz Travego

Birinci sınıf yolcu otobüsü denilince akla gelen ilk isim: Travego.

Üstelik bu özel yolcu otobüsü yeni nesil motorlar ve öncü Euro 6 teknolojisiyle artık daha da geliştirildi. Travego'yu yakından tanıyın.

Bir otobüs işletilirken masrafa neden olan birçok faktör vardır. Tüm masraflar kontrol edilemekle birlikte Mercedes-Benz Travego'nuzu daha verimli kullanmak için birtakım şeyler yapabilirsiniz: Ortaya çıkan masrafların büyük kısmına etki edebilirsiniz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin yatırım, tüketim, bakım ve ikinci el değeri açısından toplam ekonomik avantajlarının neler olduğunu sizin için ortaya koyuyoruz.

Yenilikçi teknolojileri, yakıtı adeta koklayan, çevreci Euro 6 motoru, uzun bakım aralıkları ve yüksek 2. el değeri ile tüm filoların yeni yıldızı o.

Travego otobüslerde bulunan Euro 6 Bluetec® OM470 motor egzoz emisyonlarını düşürürken daha yüksek verim ve performans ile düşük yakıt tüketimini de beraberinde getiriyor. Yani sizin cebinizi düşündüğü kadar çevreyi de düşünüyor. Euro 6 OM470 serisi motorda kullanılmaya başlanan Common-Rail püskürtme sistemi de yakıt ekonomisini en üst seviyeye taşıyor.

Akıllı akü sensörü ile araçtaki enerji yönetimi sürekli kontrol ediliyor, alternatörlerin sadece sistem ihtiyaç duyduğunda devreye girmesi ile, enerji ihtiyacı azalıyor, akü ömrü uzuyor.

Yüksek hızlarda otomatik olarak alçalan araç karoserisi ile aracın aerodinamizmi ve dolayısıyla yakıt ekonomisi artıyor.

Travego, sürücüsüne ve sahibine daha uzun süre hizmet vererek daha yüksek kazanç sağlıyor.

Yıllardır prestijin yollardaki simgesi Travego, kullanıcılarına sağladığı fiyat-fayda değeri ile hem alırken hem kullanırken hem de satarken kazandırmaya devam ediyor.

Düşük işletme giderleri, yüksek 2. el değeri ile Travego, kazancın diğer adı olmaya devam ediyor.