Hasmer Otomotiv

Bizi Takip Edin

Hasmer Otomotiv

Şirket Profili

Hakkımızda

Şirketimiz; 1985 yılında merhum Kadir Has tarafından, Hasmer Motorlu Vasıtalar ünvanı ile Düzce'de kurulmuştur.

Daha Fazlası

Mercedes-Benz Tourismo

Teknolojiye yakışan tasarım: Tourismo Black Edition.


Tourismo en yüksek konforu, güvenilirliği ve mükemmel ekonomikliği birleştirir. Çok yönlü araç ilk günden itibaren kazanç sağlar.

Her otobüs masraflıdır. Tourismo tasarruf eder.

Mercedes-Benz otobüsleri on yıllardır güvenilirlikleri ve ekonomiklikleri ile ön plana çıkar. Tourismo, sizi geleceğe ve sürdürülebilirliğe doğru bir adım daha yaklaştırıyor. Yüksek kalite standartlarına sahip son derece modern ve geliştirilmiş  teknolojisine güvenir. Geliştirilmiş sürüş tasarrafu ve mükemmel aerodinamizm sayesinde yakıt tüketimi oldukça düşüktür. 

 

Tourismo, şirketinize yatırım, tüketim, onarım ve ikinci el değeri olarak ekonomik avantajlar sağlar. Tourismo'daki her şey masraflı bekleme sürelerini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. 

Motor ve önemli güç aktarım organları kolay bir bakım için erişilebilirdir. Mercedes-Benz Yetkili Servisleri ihtiyaca uygun hizmetler ve aracın hızlı bir şekilde tekrardan kullanıma hazır hale getirilmesi için mükemmel bir yedek parça tedariği sunar. 

Düşük yakıt tüketimi sayesinde hem cebinizi hem de çevreyi korur. Yüksek ikinci el değeri sayesinde uzun vadede kazançlı bir yatırım olduğu ispatlar. 

Mercedes-Benz Tourismo otobüslerdeki güvenlik sistemleri tehlikeyi algılayarak ve gerekli önlemlerin erkenden alınmasına olanak tanıyarak sürücüye destek olur.

Mercedes-Benz Tourismo otobüslerdeki karoser konsepti, kaza durumunda mümkün olan en ideal sağ kalma alanını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.